קורסים, סדנאות והרצאות

בין אהבותי, תשוקותי וכשרונותי יש שתיים שמלוות אותי משחר ילדותי: האהבה לא/נשים והאהבה ללמד (לדבר, להדריך, לעזור, להאיר דרך).

במהלך השנים הלכו והזדקקו שתי האהבות האלה, הצטרפו זו אל זו ואל שאר חלקיינסיון חיי, לימודיי (הפורמלים והלא פורמלים), מיומנויותיי (המקצועיות והאישיות), ויחד יצרנו את מכלול השיעורים שאני אוהבת כל כך ללמד.

לנושאים, שקשורים זה אל זה כך או אחרת, יש דבר עיקרי אחד משותףהאמונה שיש לנו, לכולנו, יכולת לבחור לחיות את חיינו מתוך הקשבה, חמלה, שמחה ושלוות נפשגם אם לא באופן מושלם וקבוע (כי אנחנו סך הכל בני אדם), ושאף פעם לא מאוחר לעשות שינוי.

הנה רשימת הנושאים:

מיינדפולנס, מדיטציה, נשימות, היפנוזה עצמית, התמודדות עם סטרס, דמיון מודרך, שמחה בכל גיל, הכנה ללידה מבוססת מיינדפולנס (פלוס), דרכים להתמודדות עם מצבי קיצון (מחלות של גוף ונפש), מיינדפולנס ויהדות, זכויות אדם ופמיניזם בלידה, סרטן (ושאר משברים קשים) כמתנה, שיטת השהייה (The Pause Method), ויצירת לוחות חזון.

את דרך הלימוד אני מתאימה לאופי ולגודל הקבוצה. זה יכול להיות בהרצאה, שיעור חווייתי, סדנה קצרה או ארוכה וקורס של כמה מפגשים. לדוגמא, קורס המיינדפולנס (פלוס) שלי מורכב משישה מפגשים של שעתיים וחצי, וכולל נושאים נוספים מהרשימה שלמעלה (נשימות, דמיון מודרך ועוד).

אני מרצה ומלמדת במסגרות פרטיות וציבוריות שונות, בארצות הברית ובארץ. ההרצאות והקורסים מתאימים לחברות עסקיות, בתי ספר, קבוצות יעודיות, ועדי עובדים, הורים, מורים, נשים בהריון ומלוויהן, קבוצות תמיכה, ובעצם לכולן/ם.

מי אני? אחות מוסמכתהיפנוטרפיסטית, מורה למיינדפולנס ודולה מוסמכת ומנוסה, יש לי תואר שני ברפואת גוףנפש עם התמחות ברפואה אינטגרטיבית (משולבת) ששמה את האדם במרכז.

ולא פחות חשובאני אמא לארבעה ילדים (שגדלו) – שתי בנות ושני בניםמקסימים ביותר, סבתא לנכדה ונכד קטנטנים ומתוקים, דודה להמוני אחייניות, אחיינים ולילדיהם, אחות קטנה לאחות ואח אוהבים, ולעולם בת הזקונים של הורי המופלאים.

נולדתי וגדלתי בקיבוץ הדתי שלוחות, שבעמק המעיינות. שם נטעו בי הורי החכמים וחבריהם את האהבה לרוח היהדות הטהורה, המאחדת והמכבדת, את החשיבה החופשית, את האמונה הבלתי מתפשרת ברוחו העזה של האדםאת אהבת התום והפשטות הנבונה, ואת האופטימיות.

בואו נדבר 🙂 

חיותה גורן