השרותים שלי

Female Hands At Theta Healing Therapy

טיפולים אישיים

אני מציעה ליווי בתהליכי חיים ומצבי משבר, תוך שימוש בשילוב יחודי של עבודה עם תת המודע, מדיטציה מודרכת, מיינדפולנס, דמיון מודרך, ושיטות אחרות של רפואת גוף-נפש. זוהי דרך שמתאימה לכולן/ם ועוזרת גם להתגבר על פחדים, חרדות, משברים, הרגלים לא מיטיבים, בעיות שינה, בריאות לקויה ותקיעויות שונות, גם להצליח (בעסקים, לימודים, ספורט, מערכות יחסים ועוד) וגם פשוט להיות שמחים, שלווים ובריאים יותר.

ליווי יולדות (דולה)

זה שאת פה אומר לי שאת חושבת על הלידה שלך, שוקלת לקחת דולה או מחפשת את הדולה הנכונה לך. אני רוצה לברך אותך. כל הכבוד על שאת לוקחת את הלידה שלך ברצינות ומדהים שאת חושבת על דולה. למה? כי אנחנו יולדות מעט מאד פעמים בחיינו, כי לידה היא ארוע מכונן בחיי כל אשה, כי אנחנו זוכרות את הלידות שלנו לפרטי פרטים, כי יותר מידי נשים יוצאות מאוכזבות מהלידה ו/או בטראומה, כי זכותך ללדת כמו ואיפה שאת רוצה, ובעיקר כי הלידה שלך היא שלך!

Fitness for pregnant woman

קורס הכנה ללידה מבוסס מיינדפולנס +

לבחור בקורס הכנה ללידה הנכון לכן/ם, זו משימה לא פשוטה בכלל. יש כל כך הרבה אופציות ועוד יותר מזה – עצות. יש זולים ויקרים, דרך בתי/קופות חולים ופרטיים, כאלה שאומרים לכן שאתן חייבות ללדת טבעי (אחרת…) ומה זה בדיוק – לידה ׳טבעית׳?, כאלה שמספרים כמה יכאב ומתי בדיוק לבקש אפידורל… ועוד. אז הנה אני פה כדי לפשט את התהליך

Talking in group

הנחיית קבוצות

אני מנחה קבוצות מפנה (טרנספורמציה) לנשים וגברים בכל גיל, קבוצות תמיכה לחולי סרטן, סדנאות של יצירת לוחות חזון, ועוד.

קורסים, סדנאות והרצאות

בין אהבותי, תשוקותי וכשרונותי יש שתיים שמלוות אותי משחר ילדותי: האהבה לא/נשים והאהבה ללמד (לדבר, להדריך, לעזור, להאיר דרך). במהלך השנים הלכו והזדקקו שתי האהבות האלה, הצטרפו זו אל זו ואל שאר חלקיי – נסיון חיי, לימודיי (הפורמלים והלא פורמלים), מיומנויותיי (המקצועיות והאישיות), ויחד יצרנו את מכלול השיעורים שאני אוהבת כל כך ללמד.

hands with book writing to notebook at table

ספרים והקלטות

לכולנו יש יעוד בעולם הזה ואף פעם לא מאוחר מידי לשנות או אפילו לברוא חלקים מעצמנו מחדש. כל מי שנאבק, מאותגר, שואף או חולם להתגבר על קשיים, לעמוד באתגרים, להיות רגוע יותר, לשחרר פחדים, לישון טוב, לשיר, לרקוד, להצליח - מוזמן לצלול אל תוך נפשו, למצוא ולוא את ייעודו בעזרת הספר הקטן גדול הזה.